warsztat samochodowy w Sulejówku

Szanowni Państwo,

Ponad rok obowiązują nowe przepisu prawa karnego i drogowego.  Zgodnie z ustawą  osoby, którym zatrzymano prawo jazdy z powodu prowadzenia pojazdu po spożyciu alkoholu, w połowie okresu nałożonej kary mogą ubiegać się o zwrot prawa jazdy.

Warunkiem jest montaż w pojeździe blokady alkoholowej.

 

Podstawowym zadaniem urządzenia jest wymuszenie badania trzeźwości u kierowcy przed uruchomieniem silnika. Uruchomienie samochodu staje się możliwe, gdy wynik badania nie wskaże przekroczonego progu zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

W maju 2015 r. weszły w życie w Polsce nowe przepisy prawa karnego i drogowego


USTAWA z dnia 20 marca 2015 r. o zmianie ustawy Poz. 541

Zgodnie z ustawą osobom, którym zatrzymano prawo jazdy z powodu prowadzenia pojazdu po spożyciu alkoholu, w połowie okresu nałożonej kary mogą ubiegać  się o zwrot prawa jazdy.

W dniu 5 sierpnia 2016 r. weszły w życie Rozporządzenia wykonawcze  do Ustawy, które urządzenia AutoWatch całkowicie wypełniają.

Przedmiotową ustawą zostały objęte także osoby, którym w przeszłości obierano prawo jazdy za prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu i obecnie mogą się o nie ubiegać - Ustawa działa na ich korzyść. Taka sytuacja stwarza ogromny potencjał handlowy.

Oferujemy Państwu rozwiązanie spełniające najwyższe standardy światowe.

Blokady alkoholowe posiadają certyfikaty CENELEC (Europejskiego Komitetu Normalizacyjnego Elektrotechniki). Spełniają wymogi Ustawy  i Rozporządzeń Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa z dnia 21 lipca 2016 r., przez co mogą zostać stosowane w programach bezpieczeństwa dla kierowców, którzy utracili prawo jazdy.

Chcielibyśmy zapewnić, że blokady alkoholowe AutoWatch są bezinwazyjne  dla elektroniki pojazdu oraz proste w montażu.

Z powodzeniem można je instalować w pojazdach fabrycznych, posiadających gwarancję lub w pojazdach, których gwarancja już wygasła.

 

blokady alkoholowe AutoWatch

Godziny otwarcia
pon. – pt. 8.00 – 17.00
sob. 9.00 – 14.00

Serwis Samochodowy Motolab
ul.Trakt Brzeski 1
05-077 Warszawa Mazowieckie